Niejedna osoba chciałaby otworzyć własną firmę, ale boi się, że nie poradzi sobie z dopełnieniem wszystkich formalności. Spr "> Niejedna osoba chciałaby otworzyć własną firmę, ale boi się, że nie poradzi sobie z dopełnieniem wszystkich formalności. Spr..."/>

Pełna księgowość obsługa Warszawa

Pełna księgowość obsługa Warszawa
A&K Virtus Sp z o.o. Pustola 36 01-107 Warszawa Tel.: 668 438 920 Data dodania:
Witryna firmy

Niejedna osoba chciałaby otworzyć własną firmę, ale boi się, że nie poradzi sobie z dopełnieniem wszystkich formalności. Sprawy często nie ułatwia fakt, że w Polsce przepisy podatkowe szybko się zmieniają. To właśnie obsługa kadrowo-płacowa i finansowo-księgowa dostarcza właścicielom firm najwięcej trudności. Najczęściej kończy się na tym, że firmowe działy księgowe są bardzo rozbudowane i generują duże koszty. Rozwiązaniem tego problemu może być outsourcingowa pełna obsługa księgowa. W Warszawie i nie tylko korzysta z tej możliwości wielu właścicieli firm. Jest to bardzo wygodna forma powadzenia księgowości.

To pracownik biura rachunkowego w ustalone dni przyjeżdża po dokumenty do firmy klienta i zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy też sporządzaniem deklaracji podatkowych. Na akvirtus.com.pl można przeczytać, że w ramach świadczonych usług biuro rachunkowe może reprezentować interesy klienta podczas różnych kontroli. Może to być zarówno kontrola Urzędu Skarbowego, jak i kontrola ZUS-u.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
service picture
Lizard Sp. z o.o. Sp. k.
service picture
F.U.H. EMILIA
service picture