Niektóre osoby, które mają w najbliższej perspektywie podróż środkiem transportu typu autobus albo autokar, obawiają się, iż jazda nimi minie im w mało komfortowych w "> Niektóre osoby, które mają w najbliższej perspektywie podróż środkiem transportu typu autobus albo autokar, obawiają się, iż jazda nimi minie im w mało komfortowych w..."/>

BOWI-TRANS • Busy wynajem Warszawa

BOWI-TRANS • Busy wynajem Warszawa
BOWI-TRANS Elektronowa 2 03-219 Warszawa Tel.: +48 664 716 987 Data dodania:
Witryna firmy

Niektóre osoby, które mają w najbliższej perspektywie podróż środkiem transportu typu autobus albo autokar, obawiają się, iż jazda nimi minie im w mało komfortowych warunkach. Wystarczy jednak, aby wybrały one odpowiednią firmę, która dba o klienta, by całkowicie zmieniły zdanie o takiej formie podróżowania. BOWI-TRANS dysponuje flotą nowoczesnych, luksusowych oraz rewelacyjnie wyposażonych pojazdów. Ma ona w swoich szeregach kierowców, którzy są osobami całkowicie odpowiedzialnymi, kulturalnymi i wykonującymi swoją pracę z ogromną przyjemnością. Jej oferta obejmuje busy na wynajem w Warszawie.

Do powyższej firmy można się zgłosić w przypadku zbliżającej się przeprowadzki, gdyż ma ona samochody dostawcze doskonale sprawdzające się podczas transportu rzeczy o mniejszym oraz większym gabarycie. Na stronie internetowej zamieściła ona swój orientacyjny cennik. Aby otrzymać szczegółową wycenę, konieczne jest nawiązanie z nią kontaktu mailowego.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
service picture
Lizard Sp. z o.o. Sp. k.
service picture
F.U.H. EMILIA
service picture