Ludzie często nie wiedzą, jak prawidłowo czyścić trochę już zniszczoną tapicerkę meblową. Obawiają się, że czyszczenie może jeszcze bardziej zniszczyć "> Ludzie często nie wiedzą, jak prawidłowo czyścić trochę już zniszczoną tapicerkę meblową. Obawiają się, że czyszczenie może jeszcze bardziej zniszczyć..."/>

Pranie wersalki łódź

Pranie wersalki łódź
FUH Jartex Basenowa 15a 93-479 Łódź Tel.: 600346135 Data dodania:
Witryna firmy

Ludzie często nie wiedzą, jak prawidłowo czyścić trochę już zniszczoną tapicerkę meblową. Obawiają się, że czyszczenie może jeszcze bardziej zniszczyć materiał obiciowy. To jednak nieprawda! Trzeba tylko zlecić pranie wersalki profesjonalistom. W Łodzi ma swoją siedzibę firma czyszcząca JARTEX, która zrobi to sprawnie i fachowo. Ceny za usługi prania nie są wygórowane, a na terenie miasta dojazd jest bezpłatny.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się, stosując ekstrakcyjną metodę dogłębnego prania tapicerki meblowej. Metoda ta nazywana jest też czyszczeniem natryskowo-ssącym. Polega ona na zastosowaniu środków piorących, które nie pienią się za mocno i nie pozostawiają osadu na tapicerce. Tak prana tapicerka wchłania mniej brudu. Zalety prania ekstrakcyjnego, to m.in.:

  1. Duża skuteczność czyszczenia.
  2. Czyszczona powierzchnia nie wymaga odkurzania na sucho.
  3. Czyszczenie nie osłabia struktury materiału.
  4. Tapicerka po praniu szybko schnie.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
service picture
Przemysław Stachowicz STACHY
service picture