Torby plastikowe oraz papierowe od dawna przestały pełnić funkcję wyłącznie opakowań, w których klienci przenoszą zakupy ze sklepu do swojego domu. Mają one dużą p "> Torby plastikowe oraz papierowe od dawna przestały pełnić funkcję wyłącznie opakowań, w których klienci przenoszą zakupy ze sklepu do swojego domu. Mają one dużą p..."/>

Torby reklamowe

Torby reklamowe
Grupa Folflex Stefana Żeromskiego 13 11-400 Kętrzyn Tel.: +48 (89) 751 60 46 Data dodania:
Witryna firmy

Torby plastikowe oraz papierowe od dawna przestały pełnić funkcję wyłącznie opakowań, w których klienci przenoszą zakupy ze sklepu do swojego domu. Mają one dużą powierzchnię, której aż żal nie wykorzystać do umieszczenia na niej logo firmy, czy też hasła reklamowego. Klient podążający z taką reklamówką staje się chodzącą reklamą.

Grupa Folflex to firma, która zajmuje się produkcją toreb foliowych, a także papierowych z nadrukiem. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, które pozwala jej oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapewnia atrakcyjne warunki współpracy. Może wykonać wstępny projekt opakowania bez żadnych zobowiązań. Torby reklamowe tego producenta charakteryzują się starannym wykonaniem z materiałów wysokiej jakości. Producent ten oferuje nie tylko reklamówki jednorazowe, ale też wielokrotnego użytku.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy