Poszukiwania miejsca  odpowiedniego na wesele, bankiet lub inne wydarzenie okolicznościowe może okazać się trudne. Dlatego firma kamienica6.pl udostępniła swoją ofertę! "> Poszukiwania miejsca  odpowiedniego na wesele, bankiet lub inne wydarzenie okolicznościowe może okazać się trudne. Dlatego firma kamienica6.pl udostępniła swoją ofertę! ..."/>

Sala bankietowa Łódź i okolice

Sala bankietowa Łódź i okolice
Kamienica6 Plac Kościuszki 6 95-070 Aleksandrów Łódzki Tel.: 735161534 Data dodania:
Witryna firmy

Poszukiwania miejsca  odpowiedniego na wesele, bankiet lub inne wydarzenie okolicznościowe może okazać się trudne. Dlatego firma kamienica6.pl udostępniła swoją ofertę! Na szczególną uwagę zasługuje sala bankietowa. Łódź i okolice nie mogą pochwalić się wieloma miejscami na tak wysokim poziomie.

Tak oryginalne miejsce powinno zainteresować przede wszystkim osoby, które pragną zaprosić swoich gości w absolutnie niepowtarzalne miejsce. Do ich dyspozycji oddawana jest również wykwintna kuchnia, a także szeroki wybór win. Dzięki temu każdy bankiet zyskuje na niepowtarzalności i eleganckim charakterze. Jeżeli więc szukasz sali na wesele, konferencję, spotkanie biznesowe lub inne wydarzenie, to trafiłeś doskonale! Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zapewnić komfort, przepyszne jedzenie i miłą atmosferę.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
service picture
Przemysław Stachowicz STACHY
service picture