Niejedna para szykująca się do ślubu lub wesela staje przed dylematem, jak rozmieścić gości, aby nie posadzić obok siebie dwóch zwaśnionych osób i aby wszyscy byli zado "> Niejedna para szykująca się do ślubu lub wesela staje przed dylematem, jak rozmieścić gości, aby nie posadzić obok siebie dwóch zwaśnionych osób i aby wszyscy byli zado..."/>

Winietki na wesele

Winietki na wesele
Peggy Brown Salon Dodatków Ślubnych i Weselnych Łagiewnicka 54 91-463 Łódź Tel.: 501 833 198 Data dodania:
Witryna firmy

Niejedna para szykująca się do ślubu lub wesela staje przed dylematem, jak rozmieścić gości, aby nie posadzić obok siebie dwóch zwaśnionych osób i aby wszyscy byli zadowoleni z miejsca i wesela. Jest to naprawdę spory problem, ale można go uniknąć, poznając relacje rodzinne i stawiając na stołach winietki odpowiednie na wesele. Co prawda jest to dodatkowy koszt, ale przecież nie aż tak wielki, a pozwalający uniknąć sytuacji, w której Młoda Para przyjeżdża z kościoła, a wita ją garstka najbliższych, ponieważ reszta pobiegła zajmować miejsca przy stołach.

Oczywiście można takie winietki wykonać samodzielnie, a wysiłek Młodej, bo to ona zwykle zajmuje się takimi rzeczami, będzie piękną pamiątką dla gości, jednak wygodniej będzie zamówić te karteczki na stronie peggybrown.pl należącej do pracowni wykonującej zaproszenia i winietki na różne okazje. Można tu znaleźć śliczne karteczki w stylu klasycznym i eleganckim, ale są również dostępne modele wykonane w stylach boho, rustykalnym, czy romantycznym. Firma ta wykonuje je z najlepszych jakościowo materiałów sprowadzanych z zagranicy.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
service picture
Przemysław Stachowicz STACHY
service picture