Vamos Travel - Przewozy Berlin Tegel

Vamos Travel - Przewozy Berlin Tegel
Vamos Travel Wołkowyska 4a 61-132 Poznań Tel.: 508 127 962 Data dodania:
Witryna firmy

Szykuje Ci się daleka podróż i zastanawiasz się, czy wybrać lot z Warszawy, do której musisz i tak dojechać, czy może z Niemiec. Jeżeli mieszkasz niedaleko granicy niemieckiej, powiedzmy w Poznaniu, to przewozy do Berlina na lotnisko Tegel oferuje firma ze strony vamostravel.pl gwarantująca nie tylko dotarcie na odpowiedni terminal wystarczająco wcześnie, aby załatwić wszystkie sprawy przed odlotem, ale także komfortową, bezpieczną podróż. Pozwalają na to nowoczesne, świetnie wyposażone pojazdy, które są sprawne technicznie i nigdy nie zawodzą. 

Dzięki doświadczonym kierowcom doskonale znającym trasę i komfortowym warunkom panującym w pojazdach te kilka godzin minie bardzo szybko, a pasażerowie docierają na miejsce wypoczęci i gotowi do dalszej podróży.

Przedsiębiorstwo to kieruje ofertę nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm wysyłających pracowników w podróż służbową i szukają dla nich wygodnego, solidnego i niedrogiego przewoźnika, na którym można polegać. Jeżeli zatem komuś często zdarza się organizować takie przejazdy, warto, aby zapamiętał stronę tej firmy.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Grupa TENSE
service picture
Pomoc Drogowa 24h
service picture
TIP-TOPOL Sp. z o.o.
service picture