Szukasz nowej pasji? Chciałbyś włączyć do swojego życia odrobinę sportu? Rozwiązanie może zaproponować szkółka tenisowa w Warszawie, która oferuje swoim klientom lek "> Szukasz nowej pasji? Chciałbyś włączyć do swojego życia odrobinę sportu? Rozwiązanie może zaproponować szkółka tenisowa w Warszawie, która oferuje swoim klientom lek..."/>

Szkółka tenisowa warszawa

Szkółka tenisowa warszawa
Wyższa Szkoła Tenisa Wał Zawadowski 99 02-986 Warszawa Tel.: 661 661 664 Data dodania:
Witryna firmy

Szukasz nowej pasji? Chciałbyś włączyć do swojego życia odrobinę sportu? Rozwiązanie może zaproponować szkółka tenisowa w Warszawie, która oferuje swoim klientom lekcje na wysokim poziomie już od lat!

Szkoła wyzszaszkolatenisa.pl to miejsce, do którego mogą zgłaszać się zarówno dzieci, jak i dorośli! Każdy może przekonać się tam, że tenis nie jest wcale sportem zarezerwowanym dla elit. Nad całym procesem nauki czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy sami spędzili wiele lat na kortach, grając nawet na różnego rodzaju zawodach i turniejach. Nie można oczywiście zapomnieć o infrastrukturze! Wszelkie treningi odbywają się na w pełni wyposażonych kortach, które sprawiają, że uczestnicy kursów chłoną wiedzę w mig! Przekonaj się sam, jak przyjemna może okazać się nauka gry w tenisa i zapisz się na lekcje jeszcze dziś.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
service picture
Lizard Sp. z o.o. Sp. k.
service picture
F.U.H. EMILIA
service picture