AB-rent • Najtańszy wynajem długoterminowy

AB-rent • Najtańszy wynajem długoterminowy
AB-rent Sycowska 13 51-319 Wrocław Tel.: Data dodania:
Witryna firmy

Klienci indywidualni, firmy, instytucje samorządowe i publiczne – w wielu przypadkach pojawia się zainteresowanie autem, które jest niezawodne na krótszych i dłuższych trasach. Z różnych względów może być to jednak ryzykowna i kosztowna inwestycja, dlatego warto wybrać najtańszy wynajem długoterminowy. Przedsiębiorcy mogą włączyć go w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, co obniża podatek, więc się opłaca dodatkowo. Oferta dostępnych samochodów jest niezwykle szeroka, wystarczy sprawdzić stronę internetową ab-rent.pl.

Biura firmy znajdują się w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Wszędzie tam można spotkać się z ekspertami, którzy przedstawiają spersonalizowaną ofertę. Długoterminowy wynajem może trwać od 24 do 60 miesięcy. W tym czasie comiesięczna opłata, a raczej jej wysokość, nie ulega zmianie.

Samochód jest ubezpieczony (nie tylko OC), można go w każdej chwili oddać do warsztatu lub na wymianę opon. Wszystko w jednej cenie. A co najistotniejsze, bez konieczności wydawania co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych, aby w ogóle zasiąść za kółkiem.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

A&K Virtus Sp z o.o.
service picture
InterBHP
service picture
Eagle Trans
service picture