Czyszczenie laptopa poznań

Czyszczenie laptopa poznań
e-masters.pl Głogowska 165 60-126 Poznań Tel.: 61 83 01 083 Data dodania:
Witryna firmy

Dotrzymanie terminu naprawy jest priorytetem dla pracowników prezentowanego serwisu komputerowego. Klient może liczyć na to, że umówiona wcześniej data będzie tą, kiedy pojawi się ponowna możliwość skorzystania ze swojego sprzętu. E-masters wykonuje drobne naprawy komputerów, laptopów i smartfonów. Zajmuje się też kompleksowymi naprawami elektroniki.

Powinieneś sprawdzić swój sprzęt, gdy wyleje się na niego woda. Kontakt z cieczą może być zgubny dla całej elektroniki. Czyszczenie laptopa w Poznaniu należy zlecić jak najszybciej. Niepokój powinien też wzbudzić upadek ze znacznej wysokości i postawienie na urządzeniu czegoś ciężkiego. Stan komputera należy wówczas zweryfikować.

Serwisanci zajmują się najnowszym sprzętem komputerowym, jak i urządzeniami z kilkuletnią historią. Obsługują różne systemy operacyjne i są przygotowani na zlecenia dotyczące rzadkich marek. Ceny usług są uzależnione od zakresu napraw, a co za tym idzie, od ilości wymienionych podzespołów i czasu poświęconego na pracę.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
service picture
Orzeł-Trans
service picture
360STUDIOS - Studio Filmowe
service picture