Szwajcaria obowiązkowe ubezpieczenia | https://szwajcariazdrowie.ch/

Szwajcaria obowiązkowe ubezpieczenia | https://szwajcariazdrowie.ch/
ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska Gotthardmatte 34 64-67 Schattdorf Tel.: +41 795 348 397 Data dodania:
Witryna firmy

Szwajcaria to kraj, w którym każdy zobowiązany jest do posiadania samodzielnie załatwionego ubezpieczenia zdrowotnego. Dla nowoprzybyłych Polaków wybór najlepszej polisy stanowić może nie lada wyzwanie, jednak dzięki firmom takim jak szwajcariazdrowie.ch podjęcie najlepszej decyzji jest znacznie łatwiejsze. 

W firmie zatrudnieni są doświadczeni agenci, dzięki którym wybór polisy nie stanowi problemu. Znają oni nie tylko regulacje prawne dotyczące ubezpieczeń, ale również i oferty dostępne na szwajcarskim rynku. Obowiązkowe ubezpieczenia dotyczą wszystkich mieszkańców, ale istnieją także i takie, które dotyczą osób niezatrudnionych lub pracujących w niepełnym wymiarze czasu. O wszystkich tych kwestiach dowiedzieć się można ze strony firmy. Warto także wypełnić formularz, aby uzyskać kontakt ze strony doradców, którzy wesprą w wyborze najkorzystniejszej opcji ubezpieczeniowej. 

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.
service picture
Bartosz Kańtoch
service picture