Transport ciężarowy na Białoruś | IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Transport ciężarowy na Białoruś | IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bema 5 05--07 Sulejówek Tel.: +48 535 080 333 Data dodania:
Witryna firmy

Polskie firmy chcą rozwijać swoje kontakty z partnerami na Wschodzie. Jest to całkiem naturalne i nie należy się temu dziwić. Jednakże wiążą się z tym pewne komplikacje, wynikające chociażby z dość złożonych formalności. Przykładowo transport na Białoruś dla mniej doświadczonych podmiotów może być sporym wyzwaniem i niełatwo na tym odcinku o niepowodzenie. Tym ważniejsze jest, aby skorzystać z pomocy doświadczonego pośrednika.

Załatwi on wszelkie kwestie urzędowe. Zadba o solidne zabezpieczenie transportów, ich ubezpieczenie od wszelkich potencjalnych szkód. Dokładnie tak działa Important Cargo Traffic. To bardzo szanowany partner, dzięki któremu już wiele transz towarów dotarło bez problemów nie tylko do Białorusi czy Rosji. Działania obejmują również kraje Azji Centralnej, takie jak Turkmenistan, Tadżykistan czy Kazachstan, a nawet należący do nieco innego kręgu Iran.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.
service picture
F.U.H. EMILIA
service picture
FHU KMP-POL Maciej Kabala
service picture