Kurs kosmetyczny nowy sącz

Kurs kosmetyczny nowy sącz
Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu Jagiellońska 61 33-300 Nowy Sącz Tel.: 18 443 70 93 Data dodania:
Witryna firmy

Podmiot o nazwie Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych funkcjonuje w branży edukacyjnej. Skorzystanie z oferty szkoły okazać się może doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy:

  • chcą rozwijać swoje kompetencje
  • szukają ciekawego zawodu
  • pragną się przebranżowić

Osobom zainteresowanym podmiot może zaproponować między innymi kurs kosmetyczny w Nowym Sączu, którego absolwenci mogą poszukiwać zatrudnienia w takich miejscach jak na przykład firmy i gabinety kosmetyczne, czy też przedsiębiorstwach zajmujących się wizażem. Oferta szkoły obejmuje również kształcenie policealne w dziedzinach takich jak farmacja, usługi kosmetyczne, masaż, czy też stomatologia. Można tutaj liczyć na ciekawe zajęcia, szerokie spektrum dostępnych rozwiązań, fachowe wsparcie, wysoką jakość obsługi, kompleksową pomoc, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań oraz na duże zaangażowanie. Z pewnością warto szczegółowo przeanalizować swoje preferencje w obszarze edukacji, a także zapoznać się dokładnie z propozycjami podmiotu.

Możesz coś zasugerować

Czy byłeś zadowolony z usług tej firmy?

Inni ocenili tą firmę na 0 (0 głosów)

Podobne firmy

NostarCar
service picture
A&K Virtus Sp z o.o.
service picture
InterBHP
service picture